میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۰۷:۴۹
 
 
عزيزمحمدي: 4 سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا حفظ خواهد شد
رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال گفت: به احتمال فراوان 4 سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا حفظ خواهد شد.
عزيزمحمدي گفت: نسبت به فصل گذشته، ليگ برتر ايران و باشگاه‌هاي ما پيشرفت بهتري داشتند. بنابر اين ما 4 سهميه را به احتمال فراوان در ليگ قهرمانان حفظ خواهيم كرد زيرا كشورهايي كه از غرب و شرق آسيا خواهان حضور در ليگ قهرمانان هستند مشخص هستند. از شرق آسيا كشورهاي ويتنام،‌ تايلند و سنگاپورو از غرب آسيا 4 كشور فلسطين، پاكستان، اردن و قرقيزستان خواهان حضور نمايندگانشان در ليگ قهرمانان آسيا هستند.
محمدي با اشاره به استانداردهاي لازم براي حضور در اين مسابقات گفت: 4 كشور غرب آسيا شرايط لازم براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا را ندارند بنابراين به احتمال فراوان هر 4 سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا حفظ خواهد شد.مسئولان AFC زماني كه براي بازديد به ايران آمدند اولين سوالشان اين بود كه آيا پرسپوليس در فصل آينده ليگ قهرمانان در اين رقابت‌ها حضور دارد يا نه. در فصل قبل به دليل عدم حضور پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا شمار تماشاگران اين مسابقات نسبت به گذشته كمتر شده بود. بنابراين آنها دچار زيان شدند.
به گزارش فارس محمدي عنوان كرد: در رابطه با موضع‌گيري‌هايي كه برخي مربيان تيم‌ها عليه يكديگر انجام مي‌دهند به 3- 4 باشگاه نامه‌هاي خيلي محرمانه نوشتيم و از آنها خواسته‌ايم به كادر فني و مربيان تذكر بدهند به جاي آنكه در مصاحبه عليه يكديگر موضع‌گيري كنند به كار فني خود بپردازند و در ميدان شايستگي‌هايشان را ثابت كنند.
وي ادامه داد: مربيان نبايد بر سر انتقال يك بازيكن يا مسائل ديگر وارد حاشيه‌هاي بي‌مورد شوند. در آستانه ليگ برتر دهم باز هم شعار فصل قبل را سرلوحه كار خود قرار داديم كه احترام به خود و ديگران است كه اين احترام بايد حفظ شود. دين ما دين اخلاق است و پيامبر مكرم (ص) ما نيز بر اخلاق تاكيد فراواني دارند.
رئيس سازمان ليگ در مورد سفرش به مقر كنفدراسيون فوتبال آسيا خاطرنشان كرد: رؤساي سازمان ليگ 10 كشوري كه تيم‌هايشان در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند، عضو كميته اين مسابقات هستند. در مقر AFC بيشترين بحث در نشستي كه پيش رو است، در مورد بازديد نمايندگان AFC از 18 باشگاه ليگ برتري ايران خواهد بود و آنها مسائل و نقاط قوت و ضعف تيم‌ها را به ما
اعلام مي‌كنند.
وي يادآور شد: مسئولان AFC تمايل دارند پرسپوليس و استقلال در ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته باشند زيرا مي‌دانند اين دو تيم طرفداران زيادي دارند. من به مسئولان AFC گفتم اگر ديدار استقلال و الشباب در تهران برگزار مي‌شد، صد هزار تماشاگر به ورزشگاه مي‌آمد اما در عربستان فقط 15 هزار تماشاگر به ورزشگاه رفته بود.
کد مطلب: 46536
 
Share/Save/Bookmark