میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۶
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
یاشار رضایی - نامزد ریاست جمهوری - که صبح امروز صلاحیتش رد شد با حضور در یک نشست خبری...

رد صلاحیتم هزینه دارد
یاشار رضایی - نامزد ریاست جمهوری - که صبح امروز صلاحیتش رد شد با حضور در یک نشست خبری اعلام کرد: من به "فائو" شکایت می‌کنم و حقم را می‌گیرم.
وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که گفته بود "فائو" سازمان خواربار جهانی است و ربطی به انتخابات ندارد، گفت: همه چیز به انتخابات ربط دارد. من حتی ممکن است به "ایکائو" و "یونسکو" هم شکایت کنم.
یاشار رضایی تصریح کرد: من مثل پدربزرگم نیستم که رد صلاحیتم هزینه‌ای نداشته باشد و شک نکنید نظام برای رد صلاحیت من هزینه‌ای می‌پردازد که رقم دقیقش را نمی‌دانم ولی احتمالا چهل پنجاه هزار تومانی آب می‌خورد.
وی در پاسخ یک خبرنگار که گفته بود با چهل پنجاه هزار تومان یک بسته پفک هم نمی‌دهند، گفت: شما خبرنگاران می‌خواهید سیاه‌نمایی کنید وگرنه در محل ما پفک را بسته‌ای چهل و پنج هزار تومان می‌فروشند.
گفتنی است پدربزرگ ایشان به مدت چهار دهه در انتخابات مختلف شرکت کرد و رای نیاورد و سال گذشته نیز از دنیا رفته است. 

ما دو تا داداشیم
نقی معمولی - بازیگر اسبق سریال پایتخت - که صلاحیتش در انتخابات ریاست جمهوری تایید شده با انتقاد از رد صلاحیت برادرش "تقی معمولی" گفت: ما دو تا داداشیم و اگر تمام دنیا را بگردیم سه تا داداش مثل ما پیدا نمی‌کنید اما "تقی" ما را بیخودی رد صلاحیت کردند.
وی شایعه قاچاق چوب‌های جنگلی توسط برادرش را شایعه استکبار جهانی دانست و افزود: آن چوب‌ها مصرف شخصی برادرم بود و می‌خواست از آن برای رفاه خانواده‌اش استفاده کند اما نامردها همین را بهانه کردند تا صلاحیتش را رد کنند.
وی در پاسخ خبرنگاری که پرسید مگر یک آدم چقدر مصرف شخصی دارد که باید درخت‌های سیزده هکتار جنگل را قطع کند، گفت: بعضی‌ها خیلی چوب می‌خواهند و هنوز زود است شما این چیزها را بفهمید. وی در پایان گفت: جان مامان لیلا به من رای بدهید من گناه دارم. 

مهندس غرضی انصراف داد
صبح امروز انصراف مهندس غرضی، ایران را به مدت ده ثانیه با شدت هشت ریشتر لرزاند.
وی که با حضور در وزارت کشور متن انصراف خود را به خبرنگاران نشان می‌داد، گفت: مدت‌هاست به بیماری آلزایمر مبتلا شده‌ام و یادم نمی‌آید که قرار بود تورم را تک‌رقمی کنم یا تک‌رقمی را تورم کنم یا تورم را یک رقم بالا ببرم یا بکشم پایین یا دیگران بالا بکشند و من تماشا کنم و به خاطر همین سردرگمی از حضور در انتخابات انصراف می‌دهم.
غرضی در پایان از ملت ایران خواست که صبور باشند و چهار سال دیگر منتظر بمانند تا اگر مشکل آلزایمر برطرف شد برمی گردم و دولت ضد تورم را تشکیل می‌دهم.

کد مطلب: 98999
 
Share/Save/Bookmark