میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷
 
 
طی نامه‌ای به معاون وزیر صنعت مطرح شد؛
گلایه از دریافت ارز ۳۸۰۰ تومانی از سوی افراد ناآشنا با حوزه کاغذ!

نماینده تشکل‌های صنعت چاپ در نامه‌ای به معاون امور اقتصادی وزارت صنعت نوشته است که افرادی ارز ۳۸۰۰ تومانی برای واردات کاغذ گرفته‌اند که در حوزه فعالیت واردات کاغذ اصلا شناخته شده نیستند.
غلامرضا شجاع نماینده تشکل‌های صنعت چاپ بر مصرف‌کنندگان کاغذ استان‌های کشور به جز تهران، نامه‌ای برای حسن یونس سینکی معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت درباره جلوگیری از فساد در تخصیص ارز ارسال کرد.
در این نامه آمده است، احتراما به استحضار می‌رساند پیرو نامه شماره ۹۷/۲۳۳ مورخ ۵ تیر۹۷ اعلام و نگرانی از استقبال در ارتباط با صدور کارت‌های بازرگانی یک ساله در زمان تک‌نرخی شدن ارز و تخصیص ارز ۳۸۰۰ تومانی در حوزه واردات کاغذ چاپ، تحریر، روزنامه و خمیر کاغذ با شماره تعرفه‌های ۴۰۲۵۵۰۰ و ۴۰۲۵۷۰۰ و ۴۸۰۲۶۱۰۰، ۴۸۰۱۰۰۰۰، ۴۸۱۰۱۹۰۰، و ۴۸۱۰۲۹۰۰ و ۴۸۱۰۲۲۰۰ افرادی اقدام به دریافت ارز ۳۸۰۰ تومانی جهت واردات تعرفه‌های فوق‌الذکر کرده‌اند که اصلا شناخته شده در حوزه فعالیت واردات کاغذ نیستند و هیچگونه سابقه واردات اینگونه کالاها را نداشتند.
با عنایت به وضعیت ارزی و تنگنای اقتصادی دولت وظیفه هر وطن‌پرست در کنار نظام مقدس بودن و خدمت به مردم است لذا تقاضای رسیدگی عاجل داریم تا با جلوگیری از سوءاستفاده افراد سودجو به این اتفاق مهم رسیدگی نمایید.
پیشاپیش از بذل توجه حضرت عالی کمال سپاسگزاری را دارد.

کد مطلب: 105046
 
Share/Save/Bookmark