میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۰
 
 
روز داغ ثبت‌نام داوطلبان ریاست جمهوری

دومین روز ثبت‌نام داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی در ستاد انتخابات آغاز شد که برخی چهره ها در انتخابات ثبت‌نام کردند.
به گزارش مهر، ثبت‌نام از داوطلبان این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، از روز سه شنبه ۲۲ فروردین آغاز شده و تا ۲۶ فروردین‌ماه ادامه دارد.

حضور چهره‌های ناشناخته همچنان ادامه دارد
حسین رحیمی ۱۹ ساله از شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری، نخستین ثبت‌نام‌کننده روز دوم ثبت‌نام بود؛ این فرد پس از ثبت‌نام به خبرنگاران گفت: ما همان‌هایی هستیم که امام خمینی(ره) گفت در گهواره هستند.
علی رنجبر دارای مدرک کارشناسی از اصفهان هم دیگر ثبت‌نام‌کننده روز دوم بود که تاکید کرد: می‌دانم تایید صلاحیت نمی‌شوم، اما برای خوشبختی مردم آمده‌ام.
محمدرضا امراللهی ۵۵ ساله از تهران هم فرد دیگری بود که با حضور در ستاد انتخابات کشور ثبت‌نام کرد؛ او به خبرنگاران گفت که کابینه‌اش را هم انتخاب کرده است!
مهدی افرادی متولد ۱۳۶۰ و کارشناس کشاورزی از دیگر ثبت‌نام کنندگان روزدوم بود؛ وی تاکید کرد که برای سازندگی کشور آمده و مشکل کشور را بیکاری می‌داند. این چهره ناشناخته معتقد است، مذاکرات روحانی اشتباه بود؛ اگر مذاکره نمی‌کردیم مشکلات کشور کمتر بود.
سیدنوربخش طاهایی رودسری هم متولد ۱۳۴۵ و دارای دیپلم علوم اجتماعی است که پس از ثبت‌نام تاکید کرد: دستورات رهبری را انجام می‌دهم.
مجتبی رستگاری روحانی متولد ۱۳۵۰ است که برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. وی به خبرنگاران گفت: لرها و کردها به من رای می‌دهند. باید برای ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شرایط قرار بدهند، البته باید به افراد غیرمعروف هم تایید صلاحیت بشوند. این چهره ناشناخته ادامه داد: رقیب من آقای روحانی و آیت الله رئیسی هستند؛ من می‌توانم به دور دوم بروم و رای می‌آورم. الان هم از حوزه علمیه ماهی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرم.

ثبت‌نام نافرجام معاون رئیس‌جمهور سابق؛زریبافان خودش آمد
نماینده مسعود زریبافان معاون رئیس‌جمهور سابق هم با حضور در ستاد انتخابات کشور از طرف وی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد، اما این ثبت‌نام به دلیل نقص مدارک نهایی نشد. اما ساعتی بعد خود مسعود زریبافان برای ثبت‌نام در انتخابات وارد ستاد انتخابات کشور شد و ثبت‌نام کرد.

بقایی و احمدی نژاد هم ثبت‌نام کردند
حدود ساعت ۱۱ ظهر بود که حمید بقایی معاون اجرایی دولت دهم با همراهی محمود احمدی‌نژاد و اسفندیار رحیم‌مشایی برای ثبت‌نام وارد ستاد انتخابات کشور شدند.
بقایی و احمدی‌نژاد در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت‌نام کردند، اما مشایی بر خلاف برخی خبرهای منتشر شده در فضای مجازی تاکنون ثبت‌نام نکرده است.

ثبت‌نام ۱۹۷ نفر در انتخابات ریاست جمهوری تا دیروز
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: براساس آمار موجود، ظرف دو روز گذشته نزدیک به ۲۰۰ نفر ثبت‌نام کردند.

کد مطلب: 98953
 
Share/Save/Bookmark