میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰
 
 
سیاست مجازی
#بالعربی_للسيد_الخامنئی

جمعی از کاربران با راه‌اندازی هشتگ #بالعربی_للسيد_الخامنئی" در چند جمله به مقام معظم رهبری ابراز ارادت کردند. جمعی از کاربران از جمله کاربران عرب‌‌زبان در جبهه مقاومت با راه‌اندازی هشتگ "#بالعربی_للسيد_الخامنئی" در تايم‌لاين عربی و ارسال پیام‌هایی در صفحه توییتر، ارادت، محبت، مودت و وفای خود را نسبت به مقام معظم رهبری نشان دادند:
ای مردم جهان آقای خامنه‌ای مرشد و رهبر ما در دنیا و شفیع ما در آخرت است.
ایشان نایب امام زمان هستند و خداوند او را با دین حق فرستاد تا آن را بر همه ادیان غالب کند هرچند مشرکان کراهت داشته باشند.

دلم برای رهبری تنگ شده بود
محمدعلی ابطحی نوشت: در طول سی سال گذشته شاید بیش از نود در صد اوقات، مردم آیت‌الله خامنه‌ای را در یک لوکیشن حسینیه امام خمینی دیده‌اند. آدم دوست دارد گاهی کمی غیررسمی‌تر و خودمانی‌تر هم رهبرش را ببیند. من که از قبل انقلاب از نزدیک جزو مریدان و شاگردانشان بوده‌ام و ساعت‌های زیادی در دفتر نشر آثار ایشان از خاطراتم در مورد رهبری برنامه ضبط کرده‌اند، دلم برای آن آیت‌الله تنگ ‌شده بود. تصویرهای اندکی که امروز در نمایشگاه کتاب از ایشان پخش شد، فرح‌انگیز بود. خواندن هر چهار جلد خانواده تیتو. مطالعه رمان سیاسی عاطفی چشم‌هایش بزرگ علوی و خدا بیامرزی برای او و ده‌ها اظهارنظرهای مشابه که یقینا در نمایشگاه کتاب داشته‌اند، و شاید پخش نشده و دوباره دیدن همان آیت‌الله خامنه‌ای چهل سال پیش، ابتهاج‌آفرین بود. ای‌کاش برنامه‌ریزان اجازه دهند مردم از این حرف‌های آقا که من و هم‌نسلان من بخصوص اگر مشهدی باشند خاطرات زیادی دارند و همه شهادت می‌دهند که واقعیت ِ ذاتی ایشان است، و نیز از حضور ایشان در جاهای مختلف و حالت‌های غیررسمی‌تر بیشتر ببینند و بشنوند.

توضیح یک اختلال
سیدمیثم سیدصالحی مدیرعامل پیام‌رسان سروش نوشت: اختلال دو روز گذشته در زیرساخت ارتباطی کشور، اپراتورها و‎ سروش ناشی از چالش‌های نرم‌افزاری ما، کم‌لطفی اپراتورهای همراه و عدم اختصاص حداقل‌های زیرساختی از سوی دولت است.

کد مطلب: 104335
 
Share/Save/Bookmark