میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۰
 
 
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:
شرایط برای ایفای نقش انقلابی جوانان بیش از پیش مهیاست

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با تاکید اینکه شرایط برای ایفای نقش انقلابی جوانان بیش از پیش مهیاست،گفت:خودسازی متفاوت برای دیگر سازی متفاوت را سرمشق حرکت خود قرار دهید.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی‌اکبری در دومین اجلاسیه این اتحادیه اظهار داشت: در آستانه چهل سالگی انقلاب به تعبیر رهبر انقلاب، دانش‌آموزان افسران جنگ نرم هستند و باید تلاش کنند تا از عهده ایفای نقش خود در قبال انقلاب اسلامی برآیند. وی افزود: انقلاب اسلامی منحصر به مردم ایران نبود و خداوند آن را به تمام مردم جهان هدیه کرد و تمام مستضعفان عالم از آن بهره‌مند شدند.
حاج علی‌اکبری خاطرنشان کرد: همه کسانی که اهل فن و مطالعه هستند و ریشه‌های انقلاب را مطالعه کرده‌اند آن را هدیه مکتب عاشورا و محرم می‌دانند.
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیان داشت: یک دیوانه زنجیر پاره کرده رئیس‌جمهور یک کشور مدعی دموکراسی شده است و آبروی نمانده امریکا را در برابر جهانیان ریخته است و متحدان امریکا هم نمی‌توانند از امریکا دفاع کنند. وی با تاکید اینکه شرایط برای ایفای نقش انقلابی جوانان بیش از پیش مهیاست، افزود: دانش‌آموزان انرژی عظیم عاشورایی خود را در صحنه مدرسه آزاد کنند از حضرت زینب برای ایفای نقش انقلابی خود الهام بگیرید و خودسازی متفاوت برای دیگر سازی متفاوت را سرمشق حرکت خود قرار دهید.
حاج علی‌اکبری با بیان اینکه قوت جان با تقویت تقوی میسر می‌شود، ادامه داد: امواج شیاطین با طهارت روح کنار می‌رود و قوت روحانی با نماز با کیفیت به دست می‌آید.
وی خاطرنشان کرد: قوت روان هم با تقویت خصایل اخلاقی همچون بخشش، کرامت، اراده و حلم به دست می‌آید و جوانی بهترین زمان برای تمرین این خصوصیات است.
حاج علی‌اکبری با بیان اینکه خداوند مومن قوی را دوست دارد، گفت: قدرت سازماندهی محیط، مدیریت زمان و حضور به موقع و مهارت‌های مدیریت منزل و معاشرت‌های موثر باعث قوت در عمل می‌شود. زمینه قوی شدن دانش‌آموزان در انجمن اسلامی دانش‌آموزان مهیاست و قوی شدن روح، جسم، عمل و ایمان در جوانی محقق می‌شود.

کد مطلب: 101401
 
Share/Save/Bookmark