میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۵۶
 
 
خلعتبري در دو راهي انتخاب فينال ليگ قهرمانان و بازي هاي آسيايي
تيم فوتبال ذوب آهن در حالي به بازي فينال ليگ قهرمانان آسيا صعود كرده كه وضعيت كليدي‌ترين بازيكن اين تيم براي حضور در اين بازي مبهم است.
تيم ذوب آهن بعد از پيروزي در بازي چهارشنبه شب خود مقابل الهلال عربستان به فينال ليگ قهرمانان صعود كرد و بايد در تاريخ 22 آبان ماه در توكيو به مصاف تيم ايلهوا چونماي كره جنوبي برود. اين شايد حساس‌ترين و مهم‌ترين بازي تاريخ باشگاه ذوب آهن باشد كه از شانس بد آنها با بازي‌هاي تيم اميد در بازيهاي آسيايي همزمان شده است. تيم اميد ايران در بازيهاي آسيايي با تيمهاي تركمنستان،بحرين و ويتنام همگروه است و به ترتيب در روزهاي 17،19 و22 آبان با اين تيمها بازي دارد.
در اين ميان يك مشكل بزرگ وجود دارد و آن هم حضور محمدرضا خلعتبري در هر دو تيم ذوب آهن و اميد ايران است. او يكي از سه سهميه بزرگسال تيم اميد است كه به نظر مي‌رسد بايد يكي از اين دو تيم را انتخاب كند. در اين رابطه هنوز مسئولين باشگاه ذوب آهن اظهار نظري انجام نداده‌اند اما شنيده مي شود آنها تحت هيچ شرايطي حاضر نيستند بازي فينال را بدون ستاره‌شان برگزار كنند.البته چند روز قبل كامران شيرزادي مسئول رسانه‌اي باشگاه ذوب آهن در گفتگو با ايلنا گفت كه در صورت فيناليست شدن ذوب آهن،خلعتبري از گوانگجو به ژاپن مي‌آيد تا در بازي فينال حضور پيدا كند اما با توجه به اينكه تيم اميد روز 19 آبان هم بازي دارد معلوم نيست ابراهيم‌زاده با حضور او در بازي با بحرين هم موافقت كند يا نه.
نكته قابل توجه اينكه فدراسيون فوتبال اسامي نهايي بازيكنان تيم اميد براي بازي‌هاي آسيايي گوانگجو را نيز به ستاد بازي‌ها ارسال كرده و اگر باشگاه ذوب آهن با حضور خلعتبري در دو بازي مقدماتي تيم اميد موافقت نكند غلام پيرواني مجبور است از او در يك بازي مقدماتي استفاده كند و اميدوار باشد كه تيمش به مراحل بالا صعود كند تا بتواند از اين بازيكن استفاده كند.
خلعتبري در حالي با اين شرايط مواجه شده كه چند هفته قبل بازي با برزيل را هم به خاطر همزماني با ليگ قهرمانان آسيا از دست داد.
کد مطلب: 51621
 
Share/Save/Bookmark