میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰
 
 
با زلزله به شدت برخورد می‌کنیم
معاون امنیتی "سازمان جذب آرای مردمی" وعده داد به زودی با پدیده منحوس زلزله برخورد خواهیم کرد...

معاون امنیتی "سازمان جذب آرای مردمی" وعده داد به زودی با پدیده منحوس زلزله برخورد خواهیم کرد.
وی افزود: ما عبدالمالک ریگی را از توی آسمان‌ها دستگیر کردیم و دار زدیم آن وقت زورمان به زلزله هفت هشت ریشتری نمی‌رسد؟
ایشان خاطرنشان کرد: این زلزله‌ها توطئه امپریالیسم جهانی و شرق و غرب و در راس آن آمریکای جهانخوار است و اسناد و مدارکش را هم در اختیار داریم ولی فعلا منتشر نمی‌کنیم. وی افزود: ما با این که مسئولان یک تکانی به خودشان بدهند هیچ مساله‌ای نداریم ولی این اتفاق حتما نباید با زلزله بیفتد.
ایشان با تاکید بر این نکته که تاکنون دوهزار بلیت دستگاه‌های تکان‌دهنده مخصوص شهرداری پایتخت در اختیار مسئولان قرار گرفته، تصریح کرد: ما برای تکان دادن مسئولان از هیچ هزینه‌ای رویگردان نیستیم ولی زلزله چیز خطرناکی است و نباید بیاید. وی در پاسخ خبرنگاری که پرسیده بود چطور می‌خواهید با زلزله مقابله کنید، گفت: دفعه اول هشدار می‌دهیم. دفعه بعد اخطار می‌کنیم و اگر باز به این حرکات ددمنشانه خود ادامه داد با شیوه‌های نرم و زبر گوشش را می‌گیریم و سر جایش می‌نشانیم.
وی هرگونه ارتباط بین زلزله و آزادی قریب‌الوقوع یکی از جاسوسان را رد کرد و گفت: درست است همه چیز در این مملکت به هم مربوط است اما خداوکیلی این دو موضوع با صد من سریش هم بهم نمی‌چسبد. وی در پایان با قرائت بیانیه‌ای هشت ماده‌ای زلزله اخیر تهران را نیز محکوم کرد.

کد مطلب: 102384
 
Share/Save/Bookmark