میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۳۶
 
 
لمپارد با كاكا تعويض مي شود؟
لمپارد با كاكا تعويض مي شود؟
 
فرانك لمپارد پس از نوري شاهين مي تواند دومين خريد زودهنگام آبي هاي لندن شناخته شود.
به گزارش ايسنا كهكشاني‌ها علاقمند به خدمت گرفتن هافبك چلسي هستند و براي به خدمت گرفتن او حاضرند تا كاكا را به لندني‌ها واگذار كنند.
رئال مادريد در فصل جاري ليگا به احتمال فراوان نمي‌تواند به قهرماني‌هاي پي در پي بارسا پايان بدهد و از همين رو در نظر دارد، با تقويت بازيكنانش سال آينده را قدرتمندانه تر آغاز كند. قوهاي سپيد پس از نوري شاهين، مهاجم بوروسيادورتموند به فرانك لمپارد فكر مي كنند. اين بازيكن انگليسي در مادريد مي تواند زير نظر مربي سال هاي پيش خود كار كند. آقاي خاص مي تواند با جابه‌جايي لمپارد و كاكا به خواسته اش نيز دست پيدا كند.
اين مربي پرتغالي در دوران حضورش در اينتر همواره براي به خدمت گرفتن لمپارد علاقمند نشان مي داد ولي در نهايت نتوانست او را به ميلان ببرد. روزنامه انگليسي "ميرر" از تلاش دوباره مورينيو نوشت. بر اين اساس مادريدي‌ها با واگذاري كاكا به چلسي مي توانند، بخشي از 45 ميليون يوروي احتمالي مورد درخواست چلسي را كاهش دهند.
اگر چه ماندن بازيكن 32 ساله لندني ها در استمفورد بريج قطعي به نظر مي رسد، ولي شايد لندني ها با واگذاري او بتوانند هزينه هاي جاري شان را كاهش دهند. لمپارد از جمله بازيكنان چلسي است كه دستمزد بالايي را دريافت مي كند. فروش او مي تواند بازيكن جديدي را به لندن روانه كند بدون آن كه بر دستمزد پرداختي چلسي افزوده شود.
کد مطلب: 64097
 
Share/Save/Bookmark