میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه گزارش
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
تا هزار و پانصد با جهانگیری
وزیر آموزش و پرورش در اطلاعیه شدیدالحنی تمامی رسانه‌های منتقد این وزارتخانه را مزدور بیگانگان...

وزیر آموزش و پرورش: از هیچ‌کس شهریه نمی‌گیریم
وزیر آموزش و پرورش در اطلاعیه شدیدالحنی تمامی رسانه‌های منتقد این وزارتخانه را مزدور بیگانگان نامید و گفت: ما در مدارس دولتی یک ریال هم شهریه نمی‌گیریم و همه خبرهای دیگر، ادعای واهی و کذب محض است.
آرتین یحیایی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، رسانه‌های منتقد را به شکایت تهدید کرد و افزود: ما فقط یک شماره حساب اعلام کردیم که والدین باید با زبان خوش برای ما پول واریز کنند وگرنه با زبان ناخوش ما روبه‌رو خواهند شد. وی در پاسخ خبرنگاری که پرسیده بود این دریافتی زورکی چه فرقی با شهریه دارد تصریح کرد: این با اون یکی خیلی فرق دارد.
آرتین یحیایی از هرگونه توضیح بیشتر خودداری کرد و در پایان گفت: خدا تمامی رسانه‌ها را به زمین گرم بزند چون بابایزرگم را هم همین‌ها دق دادند.
معاون رئیس‌جمهور: تحریم‌ها شوخی است
اشکان جهانگیری با مسخره خواندن تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران گفت: این تحریم‌ها خنده‌دار است و ما در جلسات هیات دولت به آن قاه قاه می‌خندیم.
وی افزود: نرخ دلار به صد و هشتاد میلیارد تومان رسیده است اما خوشبختانه مردم ما مقاوم هستند و این تحریم‌ها را هم پشت سر خواهند گذاشت.
وی شایعه خوردن پوست درختان را در چند شهر کشور تکذیب کرد و گفت: البته ما خبر داریم بعضی از مردم از سرناچاری برگ درختان را می‌جوشانند و مصرف می‌کنند اما از خوردن پوست درختان گزارشی به دست ما نرسیده است.
اشکان جهانگیری از دستگیری برادر کوچک خود - آرشام جهانگیری - ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: هر چقدر هم چوب لای چرخ دولت بگذارند ما ایستاده‌ایم و جایی نمی‌رویم. وی در پایان از طراح شعار "تا هزار و پانصد با جهانگیری" تقدیر کرد.
اگر کسی از دیوار بالا رفت با گلوله بزنند
ابراهیم اصغرزاده - یکی از فاتحان لانه جاسوسی - در مراسم هشتاد سالگی تسخیر سفارت آمریکا در حالی که به طور نمادین از دیوار بالا می‌رفت به زمین افتاد و استخوان پایش از سه نقطه شکست.
به گزارش "موشنا" وی در حالی که از شدت درد به خودش می‌پیچید گفت: اگر سال بعد هم زنده باشم حتما از دیوار سفارت آمریکا بالا می‌روم.
گفتنی است درهای سفارت آمریکا به روی تمامی بازدیدکنندگان باز است و نگهبانان دستور شلیک دارند که اگر کسی از دیوار بالا رفت با گلوله بزنند.

کد مطلب: 106731
 
Share/Save/Bookmark