میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۶
 
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
هیچ خطر نظامی ایران را تهدید نمی‌کند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هیچ خطر نظامی جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی‌کند چراکه تمامی نیروهای نظامی ایران در کنار هم و در رکاب مقام معظم رهبری آماده فرامین معظم له هستند تا درس عبرتی به متجاوزان بدهند.
به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ حیدری افزود: اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قاموس نیروهای مسلح و حرکت برادران سپاهی سیلی ‌محکمی بر دهان دشمنان بود، حرکتی که اقدام همه‌‌جانبه تمامی نیروهای دفاعی ایران را در بر می‌گرفت.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: پیش‌بینی‌های لازم در جهت دفع هرگونه تجاوز دشمنان انجام شده است و ما اجازه هیچگونه تجاوزی را به متجاوزان نمی‌دهیم.
امیر حیدری با بیان اینکه پیام ما به متجاوزان، پاسخ کوبنده موشکی به حمله ترقه‌ای آنان بود، افزود: قدرت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش‌ها نشان داده شده است و این قدرت در مسیر منویات مقام معظم رهبری روزبه‌روز افزایش پیدا خواهد کرد.
وی در رابطه با رزمایش‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز گفت: رزمایش‌ها در طول سال به صورت تخصصی و موضوعی همانند رزمایش‌های بالگردی، رزهی و... انجام می‌شود و در سال ۱۳۹۶ نیز در چند نقطه از کشور این رزمایش‌ها را برگزار می‌کنیم.

کد مطلب: 100052
 
Share/Save/Bookmark