میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
 
 
سرلشکر باقری:
پرواز دو فروند B-۵۲ آمریکا در منطقه ارزش عملیاتی ندارد
پرواز دو فروند B-۵۲ آمریکا در منطقه ارزش عملیاتی ندارد
 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه پرواز دو فروند هواپیما B-۵۲ آمریکا به روی منطقه و بازگشت آنها ارزش عملیاتی قابل توجهی ندارد، گفت: برای پاسخ به همه تهدیدات آمادگی کامل داریم.
سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جمع خبرنگاران درباره تحرکات اخیر آمریکا در منطقه، گفت: پرواز دو فروند هواپیما B-۵۲ آمریکا به روی منطقه و بازگشت آنها ارزش عملیاتی قابل توجهی ندارد.
باقری ادامه داد: طی یک ماه اخیر ناو هواپیمابر و ناو بالگردبر آمریکا و همچنین زیرسطحی جورجیا از منطقه خلیج فارس خارج شده و در شعاع بیش از هزار کیلومتر از سواحل ایران قرار گرفته‌اند و مجموعه اقدامات دشمن که آن را نمایش قدرت نام گذاشته، نشان دهنده این است که نسبت به قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران دچار ترس و واهمه هستند.
وی تاکید کرد: نیروهای مسلح ایران با وجود علم به اینکه دشمن با توجه به آمادگی ما قادر به انجام کاری نیست، اما برای پاسخ به همه این تهدیدات کاملا آماده است و نیروهای ما در اوج آمادگی به سر می‌برند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رزمایش‌های اخیر نیروهای مسلح گفت: طی ۲۰ روز گذشته بیش از ۱۰ مورد رزمایش عملیاتی در زمین، دریا، پدافند، حوزه پهپادی و همچنین موشکی داشتیم و همچنین در حوزه زمینی رزمایش‌هایی را در روزهای آتی خواهیم داشت که نشان دهنده آمادگی نیروهای مسلح برای دفاع از حریم امنیت و منافع ملی کشورمان است و این آمادگی همچنان ادامه خواهد داشت.

کد مطلب: 116858
 
Share/Save/Bookmark