میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
 
 
راپورت‌های یومیه
از نظمیه چنین راپورت رسیده که گویا شخصی موسوم به "ننجون" در یکی از جراید استکباری فعالیت می‌نماید و مطالب بی‌مزه و سستی...

راپورت نمره یک - وزارت جلیله کشور
از نظمیه چنین راپورت رسیده که گویا شخصی موسوم به "ننجون" در یکی از جراید استکباری فعالیت می‌نماید و مطالب بی‌مزه و سستی سر هم کرده و قصد براندازی دارد.
فلذا به اجزای نظمیه دستور اکید داده که وی را تحت‌الحفظ به وزارتخانه برده و به صورت نرم وی را تادیب و ارشاد نمایند.
از قرار اطلاع وی نرخ دولار (دلار – کذا در متن) را از چهار هزار چوق به پنج هزار و شانصد چوق رسانده و بهای مسکوک طلا را نیز به حوالی دو میلیون تومان رسانده که معادل بودجه یک سال ممالک محروسه در نیم قرن پیش است.
در همین خصوص مولانا پیرعلی - اعلی‌الله مقامه - مدیرمسئول جریده شریفه سیاست روز نیز به دایره تخلفات احضار گردیده تا درباره ارتباط این پیرزن معلوم‌الحال با ایالات متحده دوله آمریکا و انگلیس توضیح داده و از وی اعلام برائت نماید.

راپورت نمره دو – اداره تلفیزیون
از قرار معلوم در سریال "پایتخت" که شبانه از جعبه جادویی موسوم به تلفیزیون منعکس می‌گردد فردی موسوم به "نقی معمولی" یک تنه به نبرد تمامی دشمنان رفته و شخصا آنها را لت و پار نموده و ریق آنان را در شیشه می‌نماید.
فلذا ترتیبی اتخاذ گردد تا این شخص و یاران وی از قبیل ارسطو، رحمت ملقب به خروس‌باز و بهداشت (کذا در متن - گمان می‌رود صورت صحیح آن بهتاش باشد) را به قوای انتظامی معرفی نموده و ایشان را به نبرد ملاحده فرستاده باشد که جملگی رستگار شویم.

کد مطلب: 103870
 
Share/Save/Bookmark