میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۸
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
ننجون تهدید کرد
ننجون که به دلیل احتمال اختلاس از صندوق روزنامه سیاست روز تحت پیگرد قانونی قرار دارد در اظهارنظری مذبوحانه ادعا کرد...

ننجون که به دلیل احتمال اختلاس از صندوق روزنامه سیاست روز تحت پیگرد قانونی قرار دارد در اظهارنظری مذبوحانه ادعا کرد در صورت محکوم شدن اسناد پنجاه سال همکاری تنگاتنگ آبدارخانه روزنامه سیاست روز با آبدارخانه سازمان جاسوسی آمریکا را منتشر خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری قدقدنا، ننجون که به اتهام اختلاس تحت پیگرد است مدعی شد نه تنها اسناد و مدارکی در اختیار دارد که نشان می‌دهد آبدارخانه سیاست روز یک لانه جاسوسی است بلکه بخش هایی از شیلنگ‌هایی که با آن در آسیاب استکباری آب می‌ریختیم نیز در اختیار من است.
وی در پاسخ خبرنگار ما که پرسیده بود چرا این اسناد را در این پنجاه سال منتشر نکردید، گفت: شما خبرنگاران آدم‌های ساده‌ای هستند. هر سند و مدرک باید در زمان مناسب افشا شود وگرنه به درد لای جرز دیوار نمی‌خورد.
به گزارش منابع ناآگاه، ننجون در یک ماه اخیر در سلول انفرادی خود اعتصاب غذا کرده و غیر از چلوکباب سلطانی و دوغ محلی و میوه‌جات تازه و چای و شیرینی لب به هیچ چیز دیگری نمی‌زند.
وی در آخرین بازجویی خود به خبرنگاران گفت: جلسه خیلی خوبی بود. خیلی عشق و حال کردیم. با قاضی پرونده گفتیم و خندیدیم. ایشان درخواست کردند از جلسه دادگاه چیزی به رسانه‌ها نگویم اما من مواضعم شفاف است و شما خبرنگاران عزیز هم بارها و بارها مواضع شفاف بنده را از نزدیک مشاهده کرده اید.
ننجون به وضعیت اسفبار سلول خود اشاره کرد و افزود: در سلول خود تلویزیون داشتم ولی از آنتن ماهواره خبری نبود. به هر حال حق یک متهم است که باید از شبکه‌های بیگانه و خودفروخته از آخرین وضعیت خود باخبر شود.
ننجون در پایان گفت:
ما سه تا گیلاس بودیم
خوب و با احساس بودیم
یکی از ما رو بردن
یکی از ما رو خوردن
یکی از ما که مونده
که طاقتش نمونده
سه تا درخت سبزیم
که روز و شب...
پی‌نوشت: جلسه همچنان ادامه دارد.

کد مطلب: 101999
 
Share/Save/Bookmark