میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
 
 
مجری برنامه ثریا در واکنش به بیانیه وزارت خارجه:
آماده حضور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در «ثریا» هستیم

تهیه‌کننده و مجری برنامه «ثریا» گفت: تاکنون چندبار از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای برای حضور در این برنامه و گفت‌وگو با منتقدان دعوت کرده‌ایم، اما متاسفانه صلاح ندانسته‌اند در برنامه حضور یابند.
محسن مقصودی در رابطه با واکنش وزارت امور خارجه نسبت به برنامه این هفته ثریا با موضوع برجام گفت: از واکنش وزارت خارجه به یک گفت‌وگوی دوطرفه در برنامه ثریا تعجب می‌کنم. به هر حال بعد از دو سال از اجرای برجام این فرصتی که مسئولان صداوسیما برای گفت‌وگوی دو طرفه درخصوص نقاط ضعف و قوت برجام فراهم کرده‌اند، فرصت مغتنمی است و وزارت محترم خارجه باید از بررسی عملکردش خوشحال باشد. حضور در برنامه‌های دو طرفه بهترین کمک را برای رشد فکری مردم و بیان نقاط قوت برجام فراهم می‌کند و طبیعتا باید استقبال شود.
وی افزود: همانطور که در برنامه هم ذکر کردم تاکنون چندین‌بار از اعضای تیم مذاکره‌کننده برای حضور در ثریا و گفت‌وگو با منتقدان دعوت کرده‌ایم، که متاسفانه صلاح ندانسته‌اند در برنامه حضور یابند و البته در این چهار سال در هیچ برنامه دو طرفه‌ای هیچ کدام از اعضای تیم مذاکره کننده حضور نیافته‌اند.
مقصودی تاکید کرد: با توجه به بیانیه وزارت محترم خارجه درخصوص برنامه اخیر ثریا، بار دیگر از اعضای تیم مذاکرات برجام، از جمله آقای دکتر ظریف، آقای دکتر عراقچی، آقای دکتر تخت‌روانچی و... جهت حضور در برنامه هفته جاری ثریا و گفت‌وگو با منتقدان از جمله آقای سیدیاسر جبرائیلی دعوت می‌کنیم.
وی در پایان گفت: همچنین ما از وزارت محترم خارجه انتظار داشتیم با همان لحن نرم و لبخندهایی که در مذاکره با دشمنان استفاده کردند، در واکنش به میهمان برنامه و رسانه ملی استفاده کنند و همانطور که رئیس‌جمهور محترم فرمودند از فضای نقد استقبال کنند.

کد مطلب: 102863
 
Share/Save/Bookmark