میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵
 
 
تو پرستوی کی بودی؟
این روزها بازار پرستوربازی خیلی داغ شده و در همین راستا یکی دیگر از برادران ارزشی در هنگام پرستوبازی مشاهده شده است....

این روزها بازار پرستوربازی خیلی داغ شده و در همین راستا یکی دیگر از برادران ارزشی در هنگام پرستوبازی مشاهده شده است.
ما که خیلی از ماجرای پرستو سر در نمی‌آوریم و لعنت به ما اگر بدانیم چرا ماجرای ان یکی پرستو به همین زودی و سادگی ماستمالی شده و رسانه‌ها هم نصفه نیمه ماجرا را ول کرده‌اند و دنبال قاتل بروسلی و لطیفه‌های بی‌نمک جناب‌خان و تست غذای مهدیس و تبریک‌های تولد بانوان دویست کیلویی و شکم همسر فلان بازیگر و مجری تلویزیون راه افتاده‌اند.
در همین راستا شنیده شده یکی از پرستوها به شکل مشکوک و ددمنشانه‌ای از طریق پنجره روزنامه سیاست روز قصد ورود داشت که با تدابیر شخص ننجون، عملیاتش ناکام ماند.
بیت:
پرستوها همه رفتند
کبوترها همه رفتند
در همین راستای رئیس شرکت حمل‌و‌نقل دریایی ژاپن گفته که دو شیء پرنده در حمله روز گذشته دریای عمان به نفت‌کش ژاپنی آسیب رسانده‌اند. ما که شک نداریم آن دو شی‌ء پرنده از نژاد "پرستو" بودند و هرگونه گزینه دیگری با عقل ناقص ما جور در نمی‌آید.
بیت:
پرستوجان پرستوی فراری
بیا می‌میرم از چشم انتظاری
باز هم در همین راستا نایب رئیس مجلس در یک اظهارنظر دشمن‌شکن گفته: باید از فردی که بیش از یک واحد مسکونی داشته و از آن استفاده‌ای نمی‌کند مالیات درست و حسابی اخذ شود تا دیگر افراد به فکر احتکار مسکن نیفتند. حتما از خودتان می‌پرسید این خبر چخ ربطی به "پرستو" دارد؟ صبر کنید عرض می‌کنم. ممکن است مالیات درست و حسابی ربطی به پرستو نداشته باشد اما "خانه خالی" که ربط دارد. ندارد؟

کد مطلب: 109398
 
Share/Save/Bookmark