میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰
 
 
جای"ننجون" چیز نگویید
آقا قبول نیست.من دیگر طنز نمی‌نویسم.مسئولان هر چه می‌گویند از طنز ما خنده دارتر است. اصلا فرمایشات نایب رئیس...

آقا قبول نیست.من دیگر طنز نمی‌نویسم.مسئولان هر چه می‌گویند از طنز ما خنده دارتر است. اصلا فرمایشات نایب رئیس شورای شهر تهران را بخوانید:
"نمایندگان تنها امانتدارانی هستند که با پایان مسئولیت خود تمامی این اموال را به شورا بازخواهند گرداند."
ملاحظه می‌فرمایید؟ قرار است الان بگیرند و بعدا پس بدهند. با عقل سلیم جور در می‌آید؟ اصلا شده کسی چیزی را بگیرد و بعد پس بدهد؟ اصلا مگر عمر یک "تبلت" چقدر است که آدم چهار سال ازش کار بکشد و بعد به صاحبش برگرداند؟ البته فقط تبلت نیست. پژو پرشیا هم هست که نوش جانشان شده و گوارای وجود و البته باز نایب رئیس شورا می‌گوید: قرار است پژو پرشیاها را هم بعد از چهارسال برگردانیم.
ما هم که البته خوابیم و خبر نداریم که این اتومبیل‌ها دوهزار سال دیگر که به "سنگواره" هم تبدیل بشوند به خزانه برنمی گردند.
از قرار معلوم و آنطور که خود ایشان ادعا کرده به خاطر این بیست و یک تبلت و پژو پرشیا یک میلیارد تومان هزینه شده که با عقل جن هم جور در نمی‌آید. یکی دارد با اینها گران حساب می‌کند وگرنه ما می‌خریدیم هشتصد میلیون تومان هم نمی‌شد. به هر حال زندگی خرج دارد و در این وانفسا دویست میلیون تومان هم دویست میلیون تومان است.
ایشان در ادامه فرموده‌اند: در این خرید نظر اعضا بر صرفه‌جویی حداکثری بوده و یکی از ارزان‌ترین خودروهای ساخت داخل خریداری شده است.
لطفا یک دیوار به بنده نشان بدهید که بروم و سرم را محکم به آن بکوبم. اگر پژوپرشیا، ارزان قیمت است پس پراید را سر کوچه مفتکی می‌دهند و کسی برنمی دارد. البته شاید نسبت به "ژن خوب" نمایندگان شورای شهر این پژو پرشیاها اتومبیل‌های معمولی به حساب می‌آیند وگرنه برای "ننجونگ و "عمه رهبر کره شمالی" حکم لامبورگینی را دارند.
پی‌نوشت: آقایان! خانم‌ها! تبلت‌بازی و پرشیاسواری را بگذارید برای بعد! شما ناسلامتی کلی به مردم چاخان (عذرخواهی می‌کنم وعده) تحویل داده اید. به کارتان برسید و اجازه بدهید ما هم به کار خودمان برسیم.جای ما چیز نگویید لطفا! آهان! طنز نگویید لطفا!

کد مطلب: 101099
 
Share/Save/Bookmark