میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان خبر
۱
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
 
 
تجویز دینی سیدحسن‌ نصرالله برای بن‌سلمان:
مهدی موعود(ع) از مکه ظهور می‌کند نه از تهران و دمشق و بیروت

دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت سالروز شهادت مصطفی بدرالدین، فرمانده حزب‌الله، به مسائل منطقه پرداخت که از محورهای آن واکنش به ادعاهای بن‌سلمان در باب ظهور حضرت مهدی(عج) بود.
سیدحسن نصرالله سخنرانی خود به مناسبت سالروز شهادت مصطفی بدرالدین، فرمانده حزب‌الله در سوریه آغاز کرد. شهید «مصطفی بدرالدین» فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله ۲۴ اردیبهشت سال گذشته در حمله راکتی و توپخانه‌ای تکفیری‌ها به نزدیکی فرودگاهی نظامی در حوالی دمشق ترور شد.
وی افزود: شهید ذوالفقار، فرماندهی در آزادسازی سرزمین از اشغال و بازگرداندن باکرامت اسرای دربند رژیم صهیونیستی بود. وی در ادامه افزود: روزهای گذشته شنیدیم که دشمن اسرائیلی می‌خواهد تصمیم خود مبنی بر ایجاد دیوار حائل بتنی بلند از "الناقوره و ساحل تا "جبال الشیخ" را اجرا کند، دوران شکست برای ملت‌های ما و مقاومت به انتها رسیده است.
نصرالله ادامه داد، اسرائیل دیگر نمی‌تواند در لبنان و غزه باقی بماند، اسرائیل شکست خورد و اینک به دنبال ساخت دیوار است، "اسرائیل بزرگ"، آن دولت ترسناک و صاحب جلال و جبروت به پایان رسید.
دبیرکل حزب‌الله لبنان به مقاومت اسرای فلسطینی و اعتصاب آن‌ها در زندان‌های رژیم صهیونیستی اشاره کرد و تصریح کرد: ما در برابر مقاومت و ایستادگی آن‌ها به نشانه احترام سر خم می‌کنیم و سکوت اتحادیه عرب و نظام‌های عربی، جامعه جهانی و همه سازمان‌های ساکت در برابر این ملت را محکوم می‌کنیم ملتی که همچنان به جانفشانی‌های خود ادامه می‌دهد. وی به اظهارات اخیر محمد بن‌سلمان، جانشین ولیعهد عربستان درخصوص امام مهدی(ع) که گفته بود که ایران به دنبال نشر افکار طائفی خود در جهان اسلام استو می‌خواهد زمینه را برای ظهور ایشان آماده کند، گفت که اعتقاد به مهدویت مختص تشیع نیست، همه مسلمانان در این موضوع اجماع دارند، امام مهدی(ع) از ذریه اهل‌بیت بوده و از مکه ظهور خواهد کرد.
وی افزود: به بن‌سلمان می‌گویم، اعتقاد به ظهور مهدی موعود(ع) بنا بر اعتقاد مسلمان‌ها بوده و از مکه مکرمه ظهور خواهد کرد نه از تهران و نه از دمشق و نه از بیروت.
سید مقاومت از بی‌اطلاعی محمد بن‌سلمان نسبت به اعتقادات مسلمانان انتقاد کرد و گفت: باید تعلیمات دینی به او داد. موضوع امام مهدی مورد اجتماع مسلمانان بوده و مختص شیعه نیست. وی تأکید کرد: هرگاه امام مهدی خروج کند، نه پادشاه ظالمی باقی خواهد ماند و نه حاکم فاسدی؛ بلکه زمین را از عدل و داد پر خواهد کرد و نه تو، و نه آباء و اجداد تو نمی‌توانند این واقعیت را تغییر دهند. وی تاکید کرد: در مواجهه‌های آتی، تمام سرزمین‌های اشغالی در تیررس موشک‌های مقاومت و زیر پای رزمندگان مقاومت خواهد بود. اسرائیل ۱۰ سال است که از تجاوز به لبنان می‌ترسد و سخنانش را عملی نمی‌کند. لبنان برای اسرائیل و دیگران محل تفریح نیست.

کد مطلب: 99253
 
Share/Save/Bookmark
 


نگار
۱۳۹۶-۱۱-۲۳ ۱۹:۳۱:۱۰
از مکه مکرمه قیام خواهند کرد! ایشان زیاد وقت روایت خواندن نداشته است.

ظهور طبق روایات معتبر بنقل از خود حضرت ولی عصر, مطمینا از ایران اغاز شده و تهران و شهری خاص بنام ماهان در ان نقش مهمی دارند