میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷
 
 
پیام‌های مردمی
پرویز مقاوم طلب از تهران: با هفتصد هزار تومان حقوق ماهانه، هفت سر عائله اعم از یک...

پرویز مقاوم طلب از تهران: با هفتصد هزار تومان حقوق ماهانه، هفت سر عائله اعم از یک بانوی پرهزینه، دو فقره دانشجوی دانشگاه آزاد، یک جوان قطع نخاعی و دو محصل دبستان نمونه مردمی را اداره می‌کنم. آیا حقش نیست در مسابقه استعدادهای درخشان مقام اول را کسب کنم؟ تا کی تبعیض و حق‌خوری؟ چرا مسئولان رسیدگی نمی‌کنند.
منصور خوش‌خیال از آباده فارس: می‌خواستم از طریق این تریبون از مسئولان عزیز تشکر کنم که شب عید به فکر سفره خالی مردم ضعیف هم هستند. آقای وزیر بازرگانی اعلام کردند برای شب عید همه چیز موجود است. فقط لطفا وقتش را بیشتر کنند که به همه برسد.
سونگ جول ایل از پیونگ یانگ: یک کار خصوصی با ننجون داشتم اما ظاهرا تلفنشان از دسترس خارج است. می‌خواستم از طریق این ستون به ایشان پیام بدهم که حتما یک تماس بگیرند. دلم خیلی تنگ شده است.
هوشنگ بهانه‌گیر از دماوند: دیروز سوار تاکسی شدم پول خرد نداشت. سوال من این است که تا کی باید این بی‌تدبیری‌ها، بی‌کفایتی‌ها و ندانم‌کاری‌ها ادامه پیدا کند؟ چرا نمایندگان محترم مجلس به رئیس‌جمهور فشار نمی‌آورند که رئیس کل بانک مرکزی را برکنار کند؟ تا کی باید شاهد باشیم که رانندگان تاکسی پول خرد نداشته باشند؟
بابک.ب از اوین تهران: من کی آزاد می‌شم؟

کد مطلب: 108010
 
Share/Save/Bookmark