میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
 
 
حاج قاسم زنده است!
دی ماه امسال تلخی‌های زیادی را برای ایران و ملت‌های هم پیمان در مبارزه با رژیم صهیونیستی داشت...

دی ماه امسال تلخی‌های زیادی را برای ایران و ملت‌های هم پیمان در مبارزه با رژیم صهیونیستی داشت ! سپهبد حاج قاسم، یا همان ژنرال سلیمانی که غربی‌ها ، صهیونیست‌ها و آمریکا از فکر او یک شب خواب راحت را در منطقه نداشتند توسط ماشین ترور دولتی ایالات متحده به شهادت رسید تا شاهد روزهای جدید و شگفت انگیز در منطقه باشیم .
از وداع‌های پرشور مردم عراق تا عزاداری‌های هند و پاکستان و سوریه و.. گرفته تا کف خیابان‌های ایران با این سردار یا به گفته متواضعانه خودش سرباز ولایت که عبور کنیم اصل قصه در زمین دیپلماسی‌ها اتفاق افتاد. امروز محور مقاومت در خاورمیانه با علم خون خواهی سرداران شهیدش بیش از هر وقت و زمانی تیغ برنده از نیام کشیده است و این اتحاد در مبارزه سراسری خواب‌های آشفته‌ای برای پاشنه آشیل غرب یعنی رژیم صهیونیستی ساخته !باید به قاطعیت گفت بازنده اصلی این منازعه رژیم منحوس صهیونیستی است که امنیت خود را بیش از هر زمانی در خطر می‌بینید و شاید حتی از ترس مردن دست به خودکشی زده و در اقدامی پیش دستانه فعلی از آن سر بزند که پایان قطعی رویای حضور یک دولت صهیون را در جهان حاصل کند!
ایالات متحده و نیروهای سنتکام پذیرفته‌اند که در خاورمیانه جایی ندارند و باید با حفظ آبرو ظاهری هر چه سریعتر منطقه را برای همیشه ترک کنند .تعبیر رهبر معظم انقلاب از سیلی کوچک در حمله به پایگاه عین الاسد به عنوان سیلی کوچک دقیقا واگویه این واقعیت است که نه تنها این پایگاه بلکه هیچ ناو و پایگاهی در منطقه برای نیروهای به اصطلاح ائتلاف امن نیست ! رویای خاورمیانه جدید که رایس روزی به روی آن مانور می داد امروز به کابوس دهشتناکی تبدیل شده است که ترامپ چاره ای برایش پیدا نمی کند!پس از قریب ۱۰ سال خونریزی ، ترور ، شکنجه و... آمریکا به هیچ یک از اهداف میلیارد دلاری اش در منطقه نرسیده و امنیت هم پیمان استراتژیکش را نیز از دست داده است !هرچه بود این دی ماه و زمستان برای محور مقاومت شروع فصل تازه ای بود که پایان بسیاری از سوداگران بین‌المللی است! و رفت و آمد‌های دیپلماتیک به تهران یکی از نشانه‌های شروع این فصل نوست!امروز نه به تردید بلکه به قطع باید گفت حاج قاسم زنده است و میان دار مبارزه است! و این حقیقتی است غیر قابل کتمان... 

نویسنده: محمود آصفی

کد مطلب: 112510
 
Share/Save/Bookmark