میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۸
 
 
با هدف بستر سازی برای بازاریابی و ایجاد رقابت سالم و سازنده انجام شد؛
برگزاری نخستین گالری اختصاصی دکوراسیون نفیس ۲۰۱۶
نخستین گالری اختصاصی دکوراسیون نفیس ۲۰۱۶ با هدف بستر سازی برای بازاریابی و ایجاد رقابت سالم و سازنده میان تولیدکنندگان ،واردکنندگان و توزیع کنندگان محصولات نفیس دکوراسیون ،۸تا ۱۲ شهریور ماه سالجاری در نمایشگاه کاخ نیاوران برگزار می شود.
فرزین قدیمی مدیرعامل گروه بین المللی بارمان رودین با اعلام این خبر گفت:برگزاری نمایشگاهها و رویدادهای تخصصی یکی از کاربردی ترین و کلیدی ترین ابزار ارتباط و تعامل در عصر کنونی است بنابراین برگزاری این قبیل رویدادهامی تواند فرصت مناسبی در زمینه بازاریابی و ایجاد رقابت سالم و سازنده میان تولیدکنندگان ،واردکنندگان و توزیع کنندگان باشد.
وی افزود:در همین راستا تلاش شده تا نمایشگاه تخصصی با عنوان " گالری اختصاصی دکوراسیون نفیس ۲۰۱۶"زمینه ساز فرصتی برای حضور برندهای لوکس دکوراسیون،با رعایت استاندارد اجرایی بالا از جمله طراحی دکور اختصاصی و تشریفات باشد. به گفته مدیرعامل گروه بین المللی بارمان رودین این نوع نمایشگاه می تواند زمینه ای برای خلق فرصتی مغتنم برای ایجاد ارتباط تجاری موثر وچند جانبه میان جامعه هدف و ارایه دهندگان خدمات لوکس باشد.
مدیرعامل گروه بین المللی بارمان رودین تصریح کرد:زمینه سازی برای ایجاد رقابت سالم علاوه بر تقویت توان تولیدکنندگان داخلی اقدامی مهم در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با تکیه برتوان داخل و حرکت در مسیر خودکفایی خواهدبود. قدیمی تصریح کرد: این رویداد در ۳ بخش برندینگ کمپانی، معرفی محصولات خاص و لوکس و همچنین مراسم تقدیر از مشتریان سالانه برندهای لوکس انجام خواهدشد.
کد مطلب: 96806
 
Share/Save/Bookmark