میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی شبنم نعمت زاده کارآفرین برتر کشور شد
وزیر صنعت، معدن، تجارت و اختلاس (صمتا) با اهدای تندیس ویژه کارآفرین برتر کشور از سرکار خانم شبنم نعمت زاده تقدیر کرد...

وزیر صنعت، معدن، تجارت و اختلاس (صمتا) با اهدای تندیس ویژه کارآفرین برتر کشور از سرکار خانم شبنم نعمت زاده تقدیر کرد.
به گزارش قارقارنیوز این تقدیر که با واکنش نیروهای انقلابی روبرو شده در حضور تمامی مقامات قضایی، انتظامی و دولتی برگزار شد و از این بانوی فرهیخته قدردانی به عمل آمد.
در این مراسم قاضی نود و سه ساله دادگاه چهل سال پیشین ضمن برشمردن ابعاد اخلاقی و انسانی ایشان از فرزند وزیر اسبق به عنوان یک چهره مکتبی یاد کرد و گفت: حیف شد که ما چهل سال پیش قدر ایشان را ندانستیم و با محاکمه وی لکه ننگی در تاریخ عدالت این مملکت به جا گذاشتیم.
وی از دستگیری و اعدام یکصد و هجده راننده اسکانیا، خلبان توپولوف و سرنشینان پراید به عنوان مقصران اصلی پرونده "شبنم نعمت زاده" ابراز خرسندی کرد و گفت: خانم نعمت زاده در حال حاضر با تولید روزنامه ده تن قرص برنج، شربت اشتها و کپسول فراموشی بزرگترین کارآفرین ایران است و در یک کلام تمام مملکت را سر کار گذاشته است.
جوادظریف: با آمریکا مذاکره می کنیم به شرطی که ریخت نحس شان را نبینیم وزیر اسبق امور خارجه ایران که هم اکنون در بیمارستانی در حومه تورنتوی کانادا بستری است با ابراز انزجار از آمریکای جهانخوار گفت: در این چهل سال اخیر همه اعضای بدنم دچار تغییر و فرسودگی شده اما مواضع بنده هنوز همان مواضع سابق است و عوض نمی شود. وی در حالی که مواضع خود را به طور شفاف به خبرنگاران نشان می داد گفت: اگر قرار باشد با آمریکا مذاکره کنیم باید مواضع ما به گونه ای باشد که ریخت منحوش آنها را نبینیم. جواد ظریف در پاسخ یک خبرنگار که گفته بود چطور چنین چیزی امکان دارد با لبخند و دیپلماسی خاص خود گفت: نمی دانم!

زنان به ورزشگاه نروند
رییس پلیس پایتخت برای دو هزار و هفتصد و نود و چهارمین بار در مصاحبه ای تصریح کرد: هنوز مجوزی برای ورود بانوان به استادیوم صادر نشده و بهتر است زنان به ورزشگاه نروند.
وی با تقدیر از سرعت عمل مجموعه تحت امر خود از کم کاری کنوانسیون زنان مقیم مرکز، معاونت زنان ریاست جمهوری، فراکسیون زنان مستقل در مجلس، عمه رهبر کره شمالی و خانواده محترم رجبی گلایه کرد و گفت: پلیس آمادگی هر گونه همکاری را در این زمینه دارد اما هنوز دستوری برای ورود زنان به استادیوم ها صادر نشده است.
گفتنی است در چند سال اخیرفوتبال ایران به طور کامل از سوی فیفا به حالت تعلیق درآمده و در استادیوم آزادی مسابقات "بالابلندی" ، "گرگم به هوا" و "از بچه ها کی گرگه" برگزار می شود.

کد مطلب: 110857
 
Share/Save/Bookmark
 


حقگو
۱۳۹۸-۰۶-۳۰ ۰۶:۵۷:۱۸
چهل سال بعد!!!! شما که فرق بعد و قبل را نمی دانید وای به حال خبرهای کذبی که به خورد مردم می دین